Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ZERO złotych - tyle wyniósł w zrost pensji nauczycieli przez 8 lat rządów PO - PSL. Za rządów PiS - nauczyciel dostał 883 złote Jasne że mogłoby być więcej! Ale PO-PSL atakujące rząd w tej sprawie to kompletny bezwstyd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za godziwym wynagradzaniem dobrych nauczycieli a miernoty , które są nietykalne dzięki Karcie nauczyciela powinny być zwolnione. Dlaczego w niektórych szkołach prawie 100% dzieci musi chodzić na płatne korepetycje? Czy późniejszy sukces szkoły w postaci dobrze napisanych matur czy egzaminów nie powinien być przypisany zasobności portfelow rodziców?  Zrobić ankiety wśród rodziców i uczniów (dorosłych) i w końcu wyciągnąć wnioski. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno zlikwidować zatrudnianie nauczycieli na półtora etatu ( nauczyciel pracujący w danej szkole ma pierwszeństwo w przejęciu godzin przed nowozatrodnionym) .  Efekt - zamiast 3 nauczycieli danego przedmiotu mamy 2 na półtora etatu. Jeżeli jeden zachoruje to automatycznie pół szkoły nie ma lekcji, bo nie ma komu przypisać zastępstwa.  Starzy nauczyciele niechętnie oddają godziny młodym , no i młoda krew chce często coś robić i się wykazuje co stawia „starych” w złym świetle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie jak to się skończy? Zwykli nauczyciele nie dostaną etatu na przyszły rok, bo na ich miejsce powiększą sobie etaty "związkowcy nie do ruszenia" - czyli aktyw, który, jak Broniarz, dawno powinien być na emeryturze. Normalni nauczyciele zostaną na lodzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma sie co przejmowac ,strajk jest legalny i piłeczka lerzy po stronie Zalewskiej.Oni sprytnie zrzucaja odpowiedzialnosc na nas ale to ma efekt odwrotny jednoczy nas i pogłebia chec pokazania wreszcie ze nie damy soba pomiatac...Kto nie bedzie strajkował to znaczy ze wg niego jest wszystko ok i nich ewentualnej podwyzki nie przyjmuje tyle w temaccie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i 1000 to przesada, ale podwyżka obecna 162 zł dla nauczyciela mianowanego to nie przesaga? Niech rząd podniesie o 500 zł od teraz i nie będzie strajku. A ci najlepsi też odejdą z zawodu. A może rodzice by poparli ten strajk, skoro im zależy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pelak łajzo już długo nie popracujesz ,nadrzędnym dobrem nie sa jacyś uczniowie szkoła ,tylko kwaczki som nadrzednym dobrem,kto tego nie wie u mnie kuratorem ,czy nawet vice, być nie może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to tak jakby lekarz w czasie operacji odszedł od stołu operacyjnego. Czy nauczycielom chodzi o ucznia?
 aleś ty głupi,nie każdy lekarz jest chirurgiem,więc sobie może odejśc od stołu,a nawet nie sobie idzie w pis-du
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego o zarobkach nauczyciele mówią ile dostają "na rękę"? Wszędzie podaje się brutto, a ci cwaniacy podają po potrąceniach, np. pożyczek. Innym wypominają, a sobie przypisują jakieś nadzwyczajne przywileje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasada zawsze jest jedna w tego typu sytuacjach. Nauczyciele którzy twierdzą że są już długo  w swoim zawodzie i nie wiadomo co potrafią niech albo pójdą do pracy na jakąś uczelnie wyższą albo niech sie rozwijają w swoim zawodzie. Pieniądze same przyjdą, a nie dawać podwyżki tym bardziej że wśród nauczycieli i tak są tacy którzy tak uczą, że trzeba wydawać po 50 60 zlotych co tydzień na korepetytora bo duża część nauczycieli nie umie wyłożyć przedmiotu tak aby był on zrozumiały. Są oczywiście też nauczyciele z powołania alw takich brakuje niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem, zawsze dorabiałem- za granicą oraz w kraju, nigdy nie miałem jednego źródła dochodu, obecnie mam dwa: ok. 5 tys na rękę. Może koledzy pomyślcie o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To znaczy ze mam zostawić swoje małe dzieci i wyjechać z kraju za pracą? Typowa męska logika... w kraju prawa i sprawiedliwości powinno się zarabiac tyle, żeby moźna bylo godnie żyć. Idąc twoją logiką to co drugi pracujacy dorosly Polak musiałby wyjechać z kraju! Żalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk ma być na dwa dni przed egzaminem gimnazjalnym a mie ośmioklasisty - tak dla ścisłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy policjanci jak strajkowali przed 11 listopada to było odpowiedzialne z ich strony??? Nikt tego nie komentował w ten sposób a przecież w ich rękach spoczywa bezpieczeństwo całego Narodu........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele niech się sami nauczą, bo braki mają. Material po łebkach, a potem domyslaj się skąd co się wzięło. Mało tego! Przeliczajac zadanie z lekcji robione przez nauczyciela okazuje się że są błędy w obliczeniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO prostu polityka. Akceptowac można jednak spójrzmy kto to organizuje. Kto czesze szmal od lat i udziela się politycznie. Mistrz Broniarz, wpasował się w opozycję. Generalnie facet nigdy nie wiedział czego chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...